Product Details:
| Brand | Make 1 |
| Material | Mild Steel |
| Roller Diameter | 80mm |
| Capacity | 50kg/Meter |
| Length | 10-100Feet |
| Roller Material | Mild Steel |
| Color | Red |
Additional Information:
Product Details:
| Brand | Make 1 |
| Material | Mild Steel |
| Roller Diameter | 300 mm |
| Capacity | 50 kg/mtr |
| Length | 3 m |
| Roller Material | Steel |
| Material Handling Capacity | upto 50 kg/feet |
| Color | Silver |
| Surface Treatment | Polished |
| Voltage | 240 V |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Meter |
| Design Type | Straight |
| Brand | Bharatq Conveyors & Components |
| Material | Mild Steel |
| Roller Diameter | 50 mm |
| Capacity | 50 kg/mtr |
| Roller Material | Mild Steel |
| Material Handling Capacity | 100 kg/feet |
| Color | Green |
| Surface Treatment | Paint Coated |
Additional Information: